Zobacz temat - tatuaze i piercing - ForumGliwice.com

Treść

“gtgt a na tatuaz własnie Nie powiem Ci ile taka dziara kosztujena barki mojego faceta w całej rozpietosci wyszło 600 zeta wiec na kostce przypuszczam tez”

Więcej…

KLIENTKI: Zdecydowałabyś się na tatuaż? Jeżeli tak to

Treść

“ chciala zrobic sobie tatuaz na nadgarstku. Jakis maly dobrze wykonany tatuaż kosztuje i nie ma się co Mam 2 tatuaże jeden na kostce”

Więcej…

Zobacz temat - Nasze tatuaże - chwalimy się

Treść

“Ja sobie jade zrobic tatuaż za pare dni na kostce pochwale sie zrobie se drugi bo chce maly tatuaz, go dopiero parę dni przed o ile nie na”

Więcej…

kołko kolo nadgarstka tatuaz - O nas - Nasze miejsce

Treść

“ Ile kosztuje tatuaż? że może nieszczęśliwie Warszawskie tatuaże· tatuaz na nadgarstku· Mój zeby sobie zrobic tatuaz kiedys, kieeedys. Maly.”

Więcej…

Zobacz temat - Tatuaze - wegedzieciak.pl :: Strona Główna

Treść

“No wlasnie..bo mam taki maly mam ciotkę właśnie w tym wieku z tatuażem na kostce wykonanym 5 ale w mojej pracy niektorych razil moj tatuaz na”

Więcej…

TATUAŻE I PIERCING » Forum - vinted.pl

Treść

“ ma może któraś z Was? mogłaby mi napisać jak z bólem, ile się goi, czym przemywać i jak Zależy mi na tym że 5”

Więcej…

Wyprawka dla noworodka, niemowlaka, dziecka

Treść

“WYPRAWKA DLA NOWORODKA Jestem mama dwoch corek teraz spodziewam sie trzecieg dziecka i uwarzam ze najepsze kosmetyki sa z firmy Bambino mam do nich duze zaufanie.”

Więcej…

Wyprawka dla noworodka i niemowlaka oraz co zabrać do

Treść

“Pobierz i wydrukuj jedną z gotowych list: wyprawka dla noworodka, aby skompletować najlepszą wyprawkę dla dziecka. Czy wszystko nam będzie potrzebne?”

Więcej…

tatuaże na łopatkę tygrys

Treść

“Tworzenie unikalnych projektow na tatuaz! Sentencje, siła i moc. Np. Na kostce nadgarstka czy łopatkach.Eagle Ile kosztuje taki maly na lopatke? np”

Więcej…

Tatuaże - rozmowy ogólne

Treść

“ (Wyślij 4264922) ciekawy? Boli na kostce jedynie to na lopatce albo na lydce bym sobie mogl zrobic jakis maly tatuaz o ile mają jakieś”

Więcej…

Kompletna wyprawka dla noworodka - mamazone.pl

Treść

“Kompletując strój dla dziecka: Postaw na ubranka z naturalnych materiałów. Czytaj dalej na następnej stronie: Kompletna wyprawka dla noworodka.”

Więcej…

Wyprawka dla noworodka - lista « maluchy.pl

Treść

“Co kupić dla nowo narodzonego dziecka? Z czego powinna składać się wyprawka dla noworodka (dla dziecka urodzonego w chłodniejszych miesiącach)”

Więcej…