Agnieszka Bogusławska - Informacje o osobie wraz ze

Treść

“Got To Dance. Tylko Taniec 4: Odcinek 6 to ostatni odcinek castingowy! Sprawdź, kto wystąpił, kto przeszedł dalej i jak uczestników oceniło jury Got To Dance”

Więcej…

Chyra: Za mało piszą, że jestem atrakcyjny - Kobieta

Treść

“KOBIETY TWARDE I NIEBEZPIECZNE Czy Andrzej Chyra jest człowiekiem samotnym? Sam o sobie mówi, że w szkole był wyalienowany. Na pytanie, czy lubi tę swoją”

Więcej…

Joanna Liszowska - wiadomości i plotki o gwiazdach

Treść

“Za nami ostatni odcinek castingowy czwartej edycji Got to Dance. Tylko taniec. Przez ostatnie sześć tygodni producenci męczyli nas występami castingowymi”

Więcej…

Andrzej Chyra -Znani i lubiani - Życie gwiazd - Polki.pl

Treść

“Andrzej Chyra. 08.09.2006. Znany z ról w najgłośniejszych filmach ostatnich lat. Uwielbiany przez kobiety, choć daleki od etykietki amanta.”

Więcej…

MAM TALENT OSTATNI ODCINEK - plotki, moda, anegdoty

Treść

“MAM TALENT OSTATNI ODCINEK: "You Can Dance" Ostatni casting Ostatni odcinek castingowy "Mam talent" i ogłoszenie półfinalistów.”

Więcej…

Peugeot Partner Kont

Treść

“W piątek 15 listopada zostanie pokazany ostatni odcinek półfinałowy na żywo "Tylko taniec. Got to dance". 6. odcinek (FOTO) Ostatni odcinek castingowy. Sam”

Więcej…

Piątek 13 kwietnia – znów oglądamy Ziemię

Treść

“Już w najbliższy piątek 13 kwietnia o godzinie 20.00 ostatni odcinek castingowy nowego tanecznego show Polsatu: Got to Dance Tylko Taniec.”

Więcej…

Andrzej Chyra - Facet

Treść

“Przewodnik po męskim świecie: kobiety, seks, kariera i zawsze coś extra. Facet facet Szukaj Polecamy Andrzej Chyra na pierwszym planie”

Więcej…

Got to dance odcinek 5

Treść

“6. odcinek Got to dance. Tylko taniec - relacja na żywo. Ostatni odcinek castingowy tanecznego show Tylko taniec 1 z 5 zdj ęć Uciekł ze wsi, bo chce zostać”

Więcej…

Nieoficjalny serwis o Grupie CP - cyfrowypolsatnews.pl

Treść

“Z kolei piąty odcinek tanecznego show ''Got to dance'' poprawił swój wynik, 12 kwietnia, ostatni odcinek castingowy ''Got to dance''”

Więcej…

Andrzej Chyra - WP Gwiazdy

Treść

“W połowie lipca Andrzej Chyra został po raz pierwszy ojcem. Niewiele osób spodziewało się, że największy bawidamek polskiego show-biznesu i 51-letni”

Więcej…

Got To Dance Tylko Taniec 4, odc.6: Ostatni odcinek

Treść

“Galeria z artykułu Got To Dance Tylko Taniec 4, odc.6: zapis relacji NA ŻYWO! Got To Dance. Tylko Taniec 4: Odcinek 6 to ostatni odcinek castingowy!”

Więcej…