Alcatel One Touch Evo 7 - Twój pierwszy tablet!

Treść

“Na szczególną uwagę zasługuje wbudowany akumulator o pojemności 4160 mAh, który według informacji producenta pozwala na nawet 200 godzin w trybie oczekiwania.”

Więcej…

Telefon Z Klapką - Tech - WP.PL

Treść

“Najnowsze gadżety, pliki do ściągnięcia, opisy oprogramowania, testy sprzętu, wiadomości z rynku rtv-agd - nowe technologie na wyciągnięcie ręki w TECH.WP.PL”

Więcej…

JA+ LTE i JA+ Internet na Kartę - Plus wprowadza nowe

Treść

“Plus wprowadził dziś nowe oferty z mobilnym internetem, czyli JA + LTE dla abonentów i JA+ Internet na Kartę dla użytkowników usługi przedpłaconej. Tak samo jak nie”

Więcej…

Komunikacja miejska w Lizbonie - ceny, rodzaje biletów

Treść

“Powiązane wpisy. Podwyżka cen biletów miesięcznych w Lizbonie [Aktualne ceny 2014 + zniżki i rabaty] Tramwaje w Lizbonie: ceny biletów, linie, rozkład jazdy”

Więcej…

Kupujemy jak najlepszego smartfona do 600 złotych część 1

Treść

“Witajcie. Od jakiegoś czasu, wielu znajomych wypytuje się mnie o to, jaki telefon sobie kupić, mając na zakup około 500 – 600 złotych. Jak wiemy, smartfonów jest wiele”

Więcej…

Czy można pić capuccino w ciąży? - Ciąża i poród - Forum

Treść

“Witam Jestem w 7 tygodniu ciąży.Moje pytanko brzmi:czy piłyście capuccino w ciąży i nic się niepokojacego z dzidzią działo?Z góry dziękuja za odpowiedzi”

Więcej…

Plotek.pl - gwiazdy, najnowsze plotki, zdjęcia bez cenzury

Treść

“Zapytał Prokopa w autobusie, czy poprowadzi wesele jego córki. Odpowiedział, a wtedy Doda na kolacji z "Przyjaźń z ex jest możliwa". Fani zgodni: Stara miłość nie”

Więcej…

Czy można pić cocacole w ciąży? - ciąża :-) - Forum

Treść

“Odkąd jestem w ciąży (pierwsze tygodnie) mam niesamowitą ochotę na colę! Nie wiecie czy jest szkodliwa? Narazie jej nie pije bo nie wiem czy mogę i”

Więcej…

BAY.pl Gadu Gadu, PowerGG, bramka sms oraz gg. Pliki

Treść

“Producent Gadu-Gadu udostępnił najnowszą wersję mobilnej wersji komunikatora na telefony komórkowe z technologią Java MIDP2.0. Gadu-Gadu w wersji mobilnej dla”

Więcej…

Czy można pić krowie mleko w ciąży? | Pytania

Treść

“Ostatnio dowiedizałm się, że nie można pić mleka w czasie ciąży? Czy to prawda? Podobno uczula to dzidziusia? Jestem zszokowana bo codziennie przed pracą jem”

Więcej…

ANDROID: Karta SD jako pamięć wewnętrzna - blogi

Treść

“UWAGA Wszystko robisz na własne ryzyko. Nie odpowiadam za jakiekolwiek uszkodzenia sprzętu czy uszczerbki na zdrowiu. Użytkownik który instaluje wiele aplikacji w”

Więcej…

www.CardSplitter.pl

Treść

“Sklep internetowy Cardsplitter . U nas możesz kupić: dekodery, akcesoria SAT, cardsplittery itp. Cyfra +, NC+, polsat cyfrowy, karta kodowa cardsplitter,qbox hd,”

Więcej…