Myślisz o zrobieniu sobie tatuażu? Zobacz, czy dasz

Treść

“Myślisz o zrobieniu sobie tatuażu? Zobacz, czy dasz radę wytrzymać tatuowanie żeber jak pozbyć się blizn po szczepionce i ospie! [Piękno Boli] NaSzpilkachTV.”

Więcej…

Pielęgnacja tatuażu. Jak pielęgnować tatuaż? Opinie

Treść

“Bezpośrednio po zrobieniu obszar miałem nawet jednego strupka czy schodzenia skóry. Zaraz po zrobieniu tattoo zostało boli robienie tatuażu”

Więcej…

Felieton na piątek. Michael Jackson Król, pedofil czy

Treść

“Cztery lata po śmierci gwiazdy coraz częściej poruszany jest temat jego burzliwego życia, majątku i problemów jego dzieci, zamiast muzyki, którą zostawił”

Więcej…

Pyt. do posiadaczy tatuażu - Zdrowie kobiety - Forum

Treść

“Jakie mogą byc komplikacje po zrobieniu tatuażu? Jak długo się goi? Czy boli podczas Zeby tatuaz zachowal kolor najlepiej po zabiegu smarowac go”

Więcej…

Czy tatuaż może być groźny dla życia?

Treść

“Czy słyszałeś natomiast o śmierci Przyjechalam na wakacje do Polski i zrobilam sobie tatuaz w studiu Lots Po tej rozmowie odrazu zazdzownilam do lekarza”

Więcej…

tatuaż na stopie - Forum Kobiet - NETKOBIETY.PL

Treść

“ znalazłam nawet wzorek mniej więcej taki który chciałabym mieć ale jednak czytałam że na stopie potwornie boli mam tatuaz w pewnym po zrobieniu”

Więcej…

Kukiz znów najeżdża na Jacksona. Co za idiota - Forum dla

Treść

“I on był pedofilem MOJE ZDANIE. On miał iść do kicia. Ale był taki cwany jego własna siostra oskarżała o pedofilę. Pewno sie do niej dobierał jak był mały.”

Więcej…

Kurtka Jacksona z klipu Thriller sprzedana za $1,8 miliona

Treść

“Nie tak jak pedofil Jackson! Co ty pierdo*isz!!! Michael Jackson przez całe swoje życie dał więcej pieniędzy na cele charytatywne niż takie coś wyplute jak gaga.”

Więcej…

Czy warto zrobić tatuaż? - Jaskółczarnia

Treść

“Czy warto zrobić tatuaż? I chyba zaraz po zrobieniu kolczyka zaczęłam myśleć o tatuażu. zrobiłam na nadgarstku i byłam zaskoczona ze to tak boli!”

Więcej…

Myślisz o zrobieniu sobie tatuażu? Zobacz, czy dasz

Treść

“Myślisz o zrobieniu sobie tatuażu? Zobacz, czy dasz radę wytrzymać tatuowanie żeber [Piękno Boli] 0. jak pozbyć się blizn po szczepionce i ospie!”

Więcej…

60h po zrobieniu tatuaż wciąż boli

Treść

“j/w Czy to normalne, 60h po zrobieniu tatuaż wciąż boli j/w Chciałem podbić temat, czwarta doba po zrobieniu:”

Więcej…

Michael Jackson nie był pedofilem ! - Strona - forum.o2.pl

Treść

“Asiulka2121 "Chandler mówi, iż nie chciał nigdy zniszczyć Jacksona. Wykonywał tylko polecenia swojego ojca. To właśnie za jego namową chłopiec miał”

Więcej…