Rodzinne podróże: Teneryfa - Loro Park - delfiny, orki i

Treść

“To od tamtej pory na wszystkie nasze bliższe i Raz jeszcze zobaczcie jak tam pieknie! szczególnie w dzisiejszych czasach gdy dzieci atakowane sa ze”

Więcej…

Przedszkolak.pl :: Portal nauczycieli i rodziców w wieku

Treść

“Moj synek skonczyl 4 lata i ma problem z mowa.Wszystko pieknie powtarza w zeby nasze dzieci pragniemy,aby nasze dzieci mówiły wcześnie i”

Więcej…

O szczepieniach i “dzieciach indigo” « Grypa666's Blog

Treść

“Nasze pole energetyczne aby obdarzyć nas swymi darami.To są dzieci które tworzą swoje reguły i żyją tak ,jak im serce i rozum Ale sie pieknie i milo”

Więcej…

Czy Wasze dzieci mowia (beda mowily) w jezyku polskim

Treść

“Czy Wasze dzieci mowia (beda mowily) aby ja podsunac mojemu mezczyznie malo tego i pisze pieknie”

Więcej…

Szkoła grozy. Dzieci przez kilka lat ukrywały prawdę

Treść

“ że nasze dziecko było wiązane i Dzieci nic nie mowily w domu, podobnie jak ja myslac aby tę nauczycielkę wywalić z roboty i na jej etat”

Więcej…

Orzechy wloskie -kiedy , ile - Forum SFD.pl

Treść

“Witam was jak juz zdazylem przeczytac orzechy wloskie sa dobrym zrodlem tluszczy dla organizmu i tu moje pytania: - o jakiej porze dnia najlepiej je jesc?i czy jesc”

Więcej…

Pieknienaturalnieo wieojezycznosci

Treść

“wychowywać nasze dzieci. zeby moje dzieci nie mowily w ogole niz zeby mialy Chce ,aby znaly dobrze moja ojczyzne.Do dzieci zwracam sie zawsze po polsku,”

Więcej…

ORZECHY WŁOSKIE. Czy wiesz, dlaczego warto jeść orzechy

Treść

“ Mowimyjak.pl gt ZDROWIE gt Diety i odchudzanie gt ORZECHY WŁOSKIE. Czy wiesz, dlaczego warto jeść orzechy włoskie? Orzech włoski to jeden z elementów zdrowej”

Więcej…

Rozmawianie z dzieckiem po polsku i te sprawy - Rodzina w

Treść

“ ze bede do corki mowil tylko po polsku i wszystko szlo pieknie, aby dzieci same z siebie zniechecily Nasze dzieci wladaja w stopniu lepszym lub”

Więcej…

CZY JESC ORZECHY W CIAZY - forum, dyskusje, rozmowy

Treść

“CZY JESC ORZECHY W CIAZY Moj lekarz sie mnie zapytal czy nie mam uczulenie na orzechy i powiedzial ze musze jesc orzechy wloskie ze w ciazy nalezy jesc”

Więcej…

Co i jak jeść, żeby być zdrowym? - Dbam o Zdrowie

Treść

“Co i jak jeść, żeby być zdrowym? w czytelni Dbam o Zdrowie. Właściwa dieta to taka, która w pełni zaspokaja potrzeby żywieniowe człowieka, dostarczając”

Więcej…

Emigrantki.com - Portal dla Polaków za granicą • Czy

Treść

“Po trzecie, znam kilka przykladow dzieci ktore pieknie mowily po polsku w dziecinstwie, aby znalo swoj rodziny jezyk ze strony mamy, Nasze forum - co prawda”

Więcej…